Tipy, jak vyhrát

Zvažte pět užitečných tipů, které vám pomohou nejen získat nezapomenutelné emoce, ale také výrazně zvýšit šance na úspěch.

1. Spusťte hru v demo režimu

Praxe ukazuje, že uživatelé, kteří mají zkušenosti s demo hrou, sázejí při hře o skutečné peníze mnohem jistěji. V demo hře se můžete bez rizika pro vaši peněženku naučit pravidla automatu, nuance řízení automatu, zkontrolovat strategii, zvolit optimální sázku a počet aktivních výherních linií.

2. Aktivně využívejte bonusy, které nabízí virtuální kasino

Pokud jste plánovali financovat svůj účet velkou částkou, pak je lepší najít hernu, která nabízí štědrý uvítací bonus pro nové hráče. Podívejte se na aktuální akce v herních klubech a najděte si pro sebe tu nejvýhodnější nabídku. Tyto informace s recenzemi bonusů od předních online kasin jsou prezentovány na specializovaných stránkách s recenzemi online kasin. Bonus pro Parimatch tedy najdete na této stránce.

Někdy jsou kasina připravena navýšit vklad hráče o 300–400 %, ale připravte se, že bonus bude nutné vsadit. Ujistěte se, že si před vsazením bonusu, slotů a podmínek pro vsazení dárku můžete vybrat částku svého vkladu.

3. Věnujte pozornost volatilitě slotů

Automaty s vysokým rozptylem, nazývané také cyklus, dávají velké výhry, ale objevují se poměrně zřídka. Značnou část času hrací automat jednoduše „sežere“ peníze hráče. Ale velký jackpot pokryje všechny náklady, více než vrátí ztracené prostředky. Pokud na hru nemáte velký rozpočet, pak je lepší do takových automatů vůbec nesázet. Pro hráče s malým rozpočtem jsou zde automaty s nízkou variací – dávají výhry často, ale jejich výše je většinou malá. Takový slot dává pocit vítězství, ale vydělat na něm bude velmi těžké.

4. Sledujte příjmy a výdaje

Musíte zodpovědně přistupovat k účtování svých vítězství a neúspěchů. Záznamy o svých výsledcích si můžete vést v MS Excel nebo v běžném Poznámkovém bloku. Můžete tak analyzovat svou finanční výkonnost, provést potřebné změny herní strategie a učinit důležitá rozhodnutí, která se pozitivně projeví na vašem herním účtu.

5. Pamatujte na pravidla zodpovědného hraní

Neměli byste dávat všechny své peníze do hry, i když jste si jisti, že vyhrajete ve velmi blízké budoucnosti. Hrajte pouze o částku, kterou jste připraveni navždy ztratit. Je vhodné vyčlenit malou částku pro váš rozpočet na měsíc, rozdělit ji na více částí, abyste ji později mohli postupně utratit za hraní v online kasinu. Neměli byste hrát na úkor práce, komunikace s blízkými a také sázet pod vlivem alkoholu.